Logo Ans - Przejdź do Strony Głównej
ANS - Agencja iNfo SalezjańskaIT EN ES FR PT PL Wersja Standard || Tylko Tekst

PROJEKT EUROPA

N. 124  liczba znalezionych pozycji
20/9/2011- Dom Generalny – Szkoła Salezjańska w Europie
(ANS – Rzym) – W dniach 14-16 września w Domu Generalnym odbywało się spotkanie Komisji Szkół Salezjańskich w Europie, zorganizowane przez Dykasterium salezjanów (SDB) i Sektor Córek Maryi Wspomożycielki (CMW) ds. Duszpasterstwa Młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli Radcy: ks. Fabio Attard i s. Maria del Carmen Canales Calzadilla, a także inne osoby zainteresowane tym sektorem, które przybyły z krajów, w których SDB i CMW prowadzą szkoły i ośrodki kształcenia zawodowego; ogółem 24 osoby.
8/9/2011- Polska – Zakończyła się „Visita d’Insieme” dla Regionu Europa Północna – Strefa Wschodnia
(ANS – Kraków) – W dniach 3-7 w seminarium salezjańskim w Krakowie odbywała się „Visita d’insieme” dla Regionu Europa Północna – Strefa Wschodnia. Spotkanie, któremu przewodniczył ks. Pascual Chávez, Przełożony Generalny, posłużyło ocenie wprowadzenia w życie wskazań Kapituły Generalnej 26.
8/8/2011- Francja – Wizyta d’Insieme w Regionie Europa Zachodnia
(ANS – Lyon) – Wczoraj, 7 sierpnia, w Lyonie rozpoczęła się Wizyta d’Insieme w Regionie Europa Zachodnia, który tworzą: Portugalia, Francja i Hiszpania. W programie spotkania, które zakończy się 11 sierpnia, znajdą się tematy związane z restrukturyzacją Inspektorii i Projektem Europa.
4/8/2011- Hiszpania – Komisja ds. Projektu Europa: blaski i cienie drogi
(ANS - Santiago de Compostela) – Od 31 lipca do 2 sierpnia w Santiago de Compostela (Hiszpania) odbywało się 5. spotkanie Komisji ds. Projektu Europa. Jego przedmiotem były: nowa ewangelizacja, migracje i trudności na drodze dotychczas przebytej.
26/7/2011- Dom Generalny – Salezjanie w Europie: wakacje we… Włoszech-Bliskim Wschodzie
(ANS – Rzym) – Cykl o akcjach wakacyjnych, przeprowadzonych przez salezjanów z Europy, kończy się dzisiaj przybliżeniem regionu Włochy-Bliski Wschód. Poprzez tę inicjatywę Agencja iNfo Salezjańska chciała wynagrodzić trud tych, którzy nieprzerwanie i bez wytchnienia wykonywali swoją pracę: tysiącom osób, konsekrowanych i świeckich.
22/7/2011- Dom Generalny – Salezjanie w Europie: wakacje w… Europie Zachodniej
(ANS – Rzym) – Kontynuujemy cykl ANS poświęcony wakacyjnemu zaangażowaniu salezjanów z Europy na rzecz tysięcy dzieci i młodzieży. Dzisiaj nasze wejrzenie zatrzyma się na Inspektoriach Regionu Europa Zachodnia.
21/7/2011- Dom Generalny – Salezjanie w Europie: wakacje… w Europie Północnej
(ANS – Rzym) – Drugie okno, jakie Agencja iNfo Salezjańska (ANS) otwiera na pracę Salezjanów Europy w miesiącach letnich, jest poświęcone 15 Inspektoriom, które tworzą Region Europa Północna.
18/7/2011- Słowacja – I Salezjański Międzynarodowy “Media Festival”
(ANS – Žilina) – W domu salezjańskim w Žilinie, na Słowacji, w dniach 7-10 lipca odbył się I “MeStival” – Międzynardowy Festiwal Medialny. Wydarzenie to zakończyło pierwszy dwuroczny cykl „Szkoły mediów”, projektu „edukomunikacji”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Rodzina Salezjańska ze Słowacji i Republiki Czeskiej. W czasie weekendu komisja ekspertów przeanalizowała i oceniła prace młodych autorów z ośrodków salezjańskich obu krajów.
18/7/2011- Dom Generalny – Salezjanie w Europie: wakacje… w wolontariacie
(ANS – Rzym) – Począwszy od dnia dzisiejszego Agencja iNfo Salezjańska (ANS) zaczyna publikację cyklu krótkich artykułów na temat pracy, jaką Salezjanie Europy wykonują w czasie lata, angażując się w okresie wakacji szkolnych. Młodzi są zachęcani do zamiany czasu wolnego na czas służby, poznania i wzrostu. Pierwszy etap jest poświęcony praktykom wolontariatu, jakie proponują salezjańskie Włochy.
26/5/2011- Polska – Festiwal Młodzieży Bez Granic
(ANS – Różanystok) – W dniach 17-21 maja w Różanymstoku, na terenie Inspektorii Warszawskiej (PLE), odbyła się druga edycja “Festiwalu Młodzieży Bez Granic”. Była ona okazją do spotkania młodych z różnych krajów oraz poznania odległych kultur i tradycji. Patronat honorowy nad Festiwalem sprawowały ambasady Kolumbii, Peru i Wenezueli.
Stronę 9 z 13    « 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 »   »»