Logo Ans - Przejdź do Strony Głównej
ANS - Agencja iNfo SalezjańskaIT EN ES FR PT PL Wersja Standard || Tylko Tekst

Drukuj bieżącą stronę Drukuj   
:. WIADOMOŚCI

8/7/2010 - Dom Generalny - Wybierz logo Projektu Europa
Zdjęcie artykułu -DOM GENERALNY – WYBIERZ LOGO PROJEKTU EUROPA
(ANS – Rzym) – Krótko przed najbliższym spotkaniem Komisji ds. Projektu Europa, które odbędzie się w Częstochowie w dniach 16-18 lipca, Dykasterium ds. Komunikacji Społecznej prosi o opinię odnośnie do nadesłanych propozycji loga. To będzie towarzyszyć inicjatywom podejmowanym w ramach procesu, jaki został oficjalnie zapoczątkowany przez Zgromadzenie Salezjańskie w 2009 r.

Pod koniec marca Dykasterium ds. Komunikacji Społecznej zwróciło się z apelem o opracowanie loga dla Projektu Europa. Do redakcji ANS napłynęły różne propozycje, które teraz oczekują na ocenę i wybór Komisji ds. Projektu Europy. Wśród nadesłanych propozycji znajdują się także prace uczniów ze szkoły salezjańskiej w Chertsey, którzy, odpowiadając na zaproszenie ks. Andrewa Ebrahima, podzielili się swoimi pomysłami.

Można zobaczyć przesłane propozycje wchodząc do odpowiedniego działu, jaki został otwarty na “Agorze” strony sdb.org. Aby wyrazić swoje preferencje, do czwartku 15 lipca, wystarczy zalogować się na stronie. Każdy z użytkowników może głosować na jeden projekt. Wyniki tego sondażu zostaną przekazane do Częstochowy i pomogą członkom Komisji ds. Projektu Europa wybrać finalistów. Końcowa decyzja będzie należeć do Przełożonego Generalnego i jego Rady, którzy dokonają ostatecznego wyboru.

Opublikowano 08/07/2010

comunica ANS news


Ostatnie Wiadomości
14/3/2016 - Dom Generalny – Spotkanie magistrów nowicjatów
14/3/2016 - Brazylia – “Edukomunikacja” otwiera nowe horyzonty dla młodzieży
14/3/2016 - Indie – Inicjatywy ekologiczne wśród młodzieży
14/3/2016 - Filipiny – Przełożony Generalny w “Don Bosco Boys Home”
11/3/2016 - Dom Generalny – Bliscy ks. Uzhunnalilowi, wywiady księdza Ceredy


Wiadomości z ostatniego tygodnia
Wiadomości z ostatniego miesiąca