Logo Ans - Przejdź do Strony Głównej
ANS - Agencja iNfo SalezjańskaIT EN ES FR PT PL Wersja Standard || Tylko Tekst

Drukuj bieżącą stronę Drukuj   
:. ANS FOTO

N.410 - Wrzesien


<strong>Buenos Aires, Argentyna – wrzesień 2015</strong>. W dniach 4-6 września Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime uczestniczył w Krajowym Spotkaniu Młodzieży, w którym wzięło udział ok. 700 osób z 131 salezjańskich placówek w Argentynie.

Buenos Aires, Argentyna – wrzesień 2015. W dniach 4-6 września Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime uczestniczył w Krajowym Spotkaniu Młodzieży, w którym wzięło udział ok. 700 osób z 131 salezjańskich placówek w Argentynie.
<strong>Asunción, Paragwaj – wrzesień 2015</strong>. W dniach 18-19 września Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime spotkał się z salezjanami, młodzieżą i członkami Rodziny Salezjańskiej z Paragwaju.

Asunción, Paragwaj – wrzesień 2015. W dniach 18-19 września Przełożony Generalny ks. Ángel Fernández Artime spotkał się z salezjanami, młodzieżą i członkami Rodziny Salezjańskiej z Paragwaju.
<strong>Manaus, Brazylia – wrzesień 2015</strong>. W dniach 14-17 września ks. Ángel Fernández Artime, Przełożony Generalny, udał się z wizytą  do inspektorii Manaus, gdzie spotkał się z salezjanami, świeckimi, uczniami i różnymi grupami Rodziny Salezjańskiej.

Manaus, Brazylia – wrzesień 2015. W dniach 14-17 września ks. Ángel Fernández Artime, Przełożony Generalny, udał się z wizytą do inspektorii Manaus, gdzie spotkał się z salezjanami, świeckimi, uczniami i różnymi grupami Rodziny Salezjańskiej.
<strong>Kalkuta, Indie – wrzesień 2015</strong>. W dniach  26-28 września ks. Ángel Fernández Artime, Przełożony Generalny, udał się z wizytą do salezjańskiej inspektorii Kalkuty, gdzie wziął udział w uroczystościach z okazji zakończenia obchodów Dwusetlecia urodzin Księdza Bosko w Indiach.

Kalkuta, Indie – wrzesień 2015. W dniach 26-28 września ks. Ángel Fernández Artime, Przełożony Generalny, udał się z wizytą do salezjańskiej inspektorii Kalkuty, gdzie wziął udział w uroczystościach z okazji zakończenia obchodów Dwusetlecia urodzin Księdza Bosko w Indiach.
<strong>Lima, Peru – wrzesień 2015</strong>. W dniach 12-15 września odbyło się spotkanie Delegatów ds. Komunikacji Społecznej regionu Interameryka, w którym uczestniczyło dziewięć osób: salezjanie i świeccy. Prowadził je ks. Filiberto González, radca generalny ds. komunikacji społecznej.

Lima, Peru – wrzesień 2015. W dniach 12-15 września odbyło się spotkanie Delegatów ds. Komunikacji Społecznej regionu Interameryka, w którym uczestniczyło dziewięć osób: salezjanie i świeccy. Prowadził je ks. Filiberto González, radca generalny ds. komunikacji społecznej.
<strong>Turyn, Włochy – 27 września 2015</strong>. W dniu 27 września wyruszyła z Turynu 146. Salezjańska Ekspedycja Misyjna: 23 salezjanów rozpoczęło swoją drogę niesienia świadectwa Ewangelii, czyniąc to jako misjonarze w stylu Księdza Bosko. W uroczystości uczestniczyli: ks. Francesco Cereda, wikariusz Przełożonego Generalnego, oraz ks. Guillermo Basańes  radca generalny ds. misji.

Turyn, Włochy – 27 września 2015. W dniu 27 września wyruszyła z Turynu 146. Salezjańska Ekspedycja Misyjna: 23 salezjanów rozpoczęło swoją drogę niesienia świadectwa Ewangelii, czyniąc to jako misjonarze w stylu Księdza Bosko. W uroczystości uczestniczyli: ks. Francesco Cereda, wikariusz Przełożonego Generalnego, oraz ks. Guillermo Basańes radca generalny ds. misji.
<strong>Addis Abeba, Etiopia – wrzesień 2015</strong>. W dniach 9-13 września, po raz pierwszy w Afryce, odbył się Kongres Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników (SSW), w którym uczestniczyło 33 przedstawicieli z 12 inspektorii, dwaj delegaci światowi SSW, koordynatorka światowa SSW oraz radca regionalny salezjanów dla Afryki i Madagaskaru  ks. Américo Chaquisse.

Addis Abeba, Etiopia – wrzesień 2015. W dniach 9-13 września, po raz pierwszy w Afryce, odbył się Kongres Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników (SSW), w którym uczestniczyło 33 przedstawicieli z 12 inspektorii, dwaj delegaci światowi SSW, koordynatorka światowa SSW oraz radca regionalny salezjanów dla Afryki i Madagaskaru ks. Américo Chaquisse.
<strong>Katmandu, Nepal – wrzesień 2015</strong>. “Nepal Don Bosco Society” rozpoczęła wspierać edukację nieletnich, zapewniając odpowiednią infrastrukturę i przekazując uczniom niezbędne materiały szkolne.

Katmandu, Nepal – wrzesień 2015. “Nepal Don Bosco Society” rozpoczęła wspierać edukację nieletnich, zapewniając odpowiednią infrastrukturę i przekazując uczniom niezbędne materiały szkolne.


comunica ANS news

Numer obecny