Logo Ans - Przejdź do Strony Głównej
ANS - Agencja iNfo SalezjańskaIT EN ES FR PT PL Wersja Standard || Tylko Tekst

Drukuj bieżącą stronę Drukuj   
:. WIADOMOŚCI

29/11/2010 - Dom Generalny - Logo Projektu Europa
Zdjęcie artykułu -DOM GENERALNY  – LOGO PROJEKTU EUROPA
(ANS – Rzym) – W czasie III Spotkania Inspektorów Europy zostało zaprezentowane logo Projektu Europa. Ostatecznie, w czasie długiego procesu rozeznania, komisja techniczna wybrała logo Zarządu Generalnego.

Pod koniec marca 2010 r. Dykasterium ds. Komunikacji Społecznej skierowało do Inspektorii Europy apel o nadesłanie propozycji loga Projektu Europa. Nadesłane propozycje zostały ocenione przez internautów strony sdb.org. Rezultaty tej oceny zostało przedstawione na spotkaniu Komisji ds. PE w Częstochowie w dniach 16-19 lipca tego roku. 

Następnie trzy z wybranych projektów zostały dopracowane i w perspektywie III Spotkania Inspektorów – poddane ocenie. W tej ostatniej fazie wyboru, z udziałem członków Dykasterium ds. Komunikacji Społecznej i grupy Komisji ds. PE, zdecydowano się na takie rozwiązanie: logo Zarządu Generalnego ze specyficznym dodatkiem “Projekt Europa”.

Wybór ten został uzasadniony ideą ujednolicenia działań i przedsięwzięć oraz – zakomunikowania, w pierwszym rzędzie, że Projekt Europa jest sprawą Zgromadzenia.

Przedstawił go ks. Filiberto Gonzalez na zakończenie swojego wystąpienia w czasie III Spotkania Inspektorów Europy. Radca ds. Komunikacji Społecznej podziękował tym, którzy odpowiedzieli na apel i wzięli udział w tej inicjatywie.

Ze strony sdb.org można pobrać ten logo w jakości typograficznej.

Opublikowano 29/11/2010

comunica ANS news


Ostatnie Wiadomości
14/3/2016 - Dom Generalny – Spotkanie magistrów nowicjatów
14/3/2016 - Brazylia – “Edukomunikacja” otwiera nowe horyzonty dla młodzieży
14/3/2016 - Indie – Inicjatywy ekologiczne wśród młodzieży
14/3/2016 - Filipiny – Przełożony Generalny w “Don Bosco Boys Home”
11/3/2016 - Dom Generalny – Bliscy ks. Uzhunnalilowi, wywiady księdza Ceredy


Wiadomości z ostatniego tygodnia
Wiadomości z ostatniego miesiąca