Logo Ans - Przejdź do Strony Głównej
ANS - Agencja iNfo SalezjańskaIT EN ES FR PT PL Wersja Standard || Tylko Tekst

Drukuj bieżącą stronę Drukuj   
:. WIADOMOŚCI

26/3/2010 - Dom Generalny - Projekt Europa: w poszukiwaniu logo
Zdjęcie artykułu -DOM GENERALNY – PROJEKT EUROPA: W POSZUKIWANIU LOGO
(ANS – Rzym) – Po niewiele ponad pół roku od przedstawienia Projektu Europa, Dykasterium ds. Komunikacji Społecznej wychodzi z propozycją opracowania odpowiedniego logo dla tej ważnej inicjatywy Zgromadzenia Salezjańskiego. O  odpowiedź na nią proszone są przede wszystkim salezjańskie inspektorie Starego Kontynentu.

Wśród inicjatyw, jakie proponuje Komisja Projektu Europa, mających rozpocząć i urzeczywistnić “Projekt Europa”, znajduje się ta dotycząca opracowania odpowiedniego logo dla tego istotnego przedsięwzięcia, jakie Przełożony Generalny Salezjanów zainicjował 31 stycznia 2009 roku w imieniu całego Zgromadzenia. Na Dykasterium ds. Komunikacji Społecznej spoczywa zadanie realizacji tego wskazania.

Każda salezjańska inspektoria Europy jest proszona o opracowanie – w ramach swoich, wewnętrznych inicjatyw, angażujących salezjanów i młodzież – loga, które odzwierciedlałoby treści i cele “Projektu Europa”, i przesłanie go na adres redakcji ANS do 15 czerwca tego roku.

Sama Komisja ds. Projektu Europa, która spotka się w lipcu w Częstochowie, dokona wyboru najbardziej interesujących prac, które zostaną następnie poddane pod ocenę Przełożonego Generalnego i jego Rady.

Poprzez “Projekt Europa” salezjanie angażują się na rzecz rewitalizacji własnego charyzmatu i obecności na kontynencie europejskim, charakteryzującym się coraz większym sekularyzmem i relatywizmem moralnym.

Opublikowano 26/03/2010

comunica ANS news


Ostatnie Wiadomości
14/3/2016 - Dom Generalny – Spotkanie magistrów nowicjatów
14/3/2016 - Brazylia – “Edukomunikacja” otwiera nowe horyzonty dla młodzieży
14/3/2016 - Indie – Inicjatywy ekologiczne wśród młodzieży
14/3/2016 - Filipiny – Przełożony Generalny w “Don Bosco Boys Home”
11/3/2016 - Dom Generalny – Bliscy ks. Uzhunnalilowi, wywiady księdza Ceredy


Wiadomości z ostatniego tygodnia
Wiadomości z ostatniego miesiąca